מנעולנים

מנעולנים דוד מנעולים

אנו בחברת דוד מנעולנים מספקים שרותי מנעולנות מתקדמים מכל הסוגים .
שרותי מנעולן לבית ולמוסדות, שרותי מנעולן לרכב בהם פריצת רכבים, שחזור מפתחות לרכבים , תיקוני סוויצ' ניתוק אזעקות לרכב , ניתוק אימובלייזר ועוד.
אנו מתחמים בפריצת מנעולים ודלתות מכל הסוגים הנפוצים בארץ יודעים לתת שרות לדלתות בהן תיקון התקנה והחלפה , התקנת מנעולים , החלפת צילינדרים , התקנת מנעולי כספת , החלפת מנעולים למגירות , תיקון והתקנה של מחזירי דלת.
אנו בדוד מנעולים ממספרים את השרות בפריסה ארצית על ידיד צוות מנעולנים מקצועי היודעים להגיע בזמן הקצר ביותר עד 30 דקות .

שחזור מפתחות לרכב- אנו בחברתנו יודעים יודעים להגיע ולשחזר מפתחות לרכבים בהם גם רכבים שקיימים בהם אימובלייזר, מפתחות עם צ'יפ , קידוד המפתחות למחשב הרכב ובעצם חילוץ הלקוח מהבעיה אליה נקלע.

שרות מנעולנים מקצועי יכול לתת לכם מענה עם כל בעיות המפתח ולשספק שרות לדלתות לא תקינות , החלפת מנעולים, פריצת מנעולים מכל הסוגים החלפתם או תיקונם .

מנעולנים הם בעלי מקצוע אשר צריך את ההכשרה המתאימה על מנת לספק את השרות הטוב והמקצועי ביותר על יודי החזקת כלי עבודה מתאימים , ידע והניסיון המתאים.

החלפת מנעולים וצילינדרים בדוד מנעולים:

אנו מחזקים את כל סוגי המנעולים והצילינדרים לכל סוגי הדלתות אם ומדובר בדלתות פלדלת מכל הסוגים כגון רב- בריח, עכביש, חוסם ועוד, אנו יודעים להתאים לכל לקוח את הצילינדר המתאים לו על סמך מידת הביטחון אותו הלקוח רוצה להשיג ביחס כמובן לעלות ההשקעה הקיימת ברשותו.

אנו מחזקים במלאי על דרך קבע צילינדרים מכל הסוגים כגון:  צילינדר רב בריח, צילינדר מולטילוק , צילינדרים פשוטים לדלתות עץ ועוד.

פריצת דלתות:

אנו יודעים לספק שרות פריצת דלתות בפריסה ארצית לכל סוגי הדלתות. השרות הינו מקצועי ואיכותי וטכנאי מטעמנו יגיע לבית הלקוח תוך מספר דקות ויספק לו שרותי מנעולנים איכותי ומקצועי.
אם אתם זקוקים למנעולנים איכותיים ואמינים צרו איתנו קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.