נעים מאוד קוראים לי דוד ואני מספק שירותי פריצה והרכבת מנעולים מסביב לשעון 24/7 . אני מתמחה במגוון שירותים כמו פריצת דלתות, כיוון דלתות, התקנה והרכבה של צילינדר, פריצת כספות ותיקון תקלות פריצה שונות. 

אני מנעולן בעל ניסיון וותק רב, בעל תעודת מנעולן ומאושר מטעם משטרת ישראל. אני מחזיק בציוד מנעולים מהחדשים ביותר בתחום ממיטב היצרנים בעולם.
אני מספק שירותי פריצת מנעולים בפריסה רחבה 24/7, כך שכל פעם שתצטרכו פריצה או שירות הרכבה אני פה לצידכם מסביב לשעון!

שירותי מנעולן

מנעולן מוסמך לבית, לרכב, ולפריצת כספות מאושר ע"י משטרת ישראל
אני מספק שירותי פריצה והחלפת צילינדרים לכל סוגי הדלתות לבתים פרטיים ולעסקים
בין היתר מתעסק בשירותי פריצה לרכבים, לכספות, ומנעולי אופניים.
שירות 24/7 

שירותים שאני מספק

שירותי מנעולן

החלפת מנעולים וצילינדרים

החלפת מנעולים וצילינדרים בבית ובעסק בימים אלו הינה בעלת חשיבות הנותנת מענה לאיומי הפריצה המתרבים, ובכדי להוות חסם ראשוני בפני גורמים עבריינים, זאת עד להגעת כוחות שיטור או אבטחה למקום האירוע. כך אם אתם מחפשים מנעולן אמין ומקצועי בעל תעודת מנעולן מוסמך ובמגוון נוסף של אזורים בארץ אנו כאן לרשותכם.

התקנת דלתות

התקנת דלתות נכנסתם לבית חדש? החלטתם להחליף את דלת הכניסה בדלתות פלדה מעוצבות, דלת יד שנייה, או דלתפלדה רב בריחית סטנדרטית אנחנו כאן לשירותכם!
אתם מחפשים מתקין מוסמך? אנחנו כאן בשבילכם!
לאור מורכבות מנגנוני הנעילה שמוטמעים בתוך הדלתות בימינו, התקנת דלת דורשת מקצוענות ומומחיות.
דלת כניסה הינה שער הכניסה לבית ולעסק, כך שעליה להיות דקורטיבית ומזמינה לבאים אך בו בזמן חייבת לספק מיגון אמין. אנו ב-דודי מנעולים, נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון המקצועי בבחירת דלת כניסה לבית או דלת כניסה לעסק .

מפתחות לרכב

מפתחות לרכב הכנת מפתחות לרכב דורשת עבודה מדויקת ואמינה. מאחורינו הסמכת מנעולן מורשה משטרת ישראל ו- תעודת מנעולן מוסמך.
מפתחות לרכבים הינם קלים לאובדן. פעמים רבות מדובר בכלי תחבורה עיקרי בבית למשפחה או לביצוע משלוחים לעסק. הכנתמפתחות לרכביםמשמעותה שירות מקצועי ומהיר.

אנו מספקים שירותי שיכפול מפתחות לרכבים ושיחזור מפתחות לרכבים. בין אם אתם זקוקים לשיכפול מפתחות לרכב או זקוקים לשיחזור מפתחות לרכב אנו עומדים כאן לרשותכם.

 

מהו מנעולן

מנעולן פורץ מנעולים

מנעולן יכול לעזור לך בפריצת מנעול הדלת כאשר איבדת את המפתח או שהמנעול התקלקל

מנעולן רכב

מנעולן יכול לעזור לכם לפרוץ את הרכב באת צרה או כאשר איבדם או גנבו לכם את צרור המפתחות

החלפת צילינדר

עברתם לבית חדש מומלץ להזמין מנעולן כדי להחליף את הצילנדר לחדש שרק לכם יהיו מפחות לבית החדש שלכם. גם במידה ורכשתם בית חדש מקבלן, המפתח שלכם עבר אצל לא מעט בעלי מקצוע

93ffa8cb-df3d-4e02-a452-3d0194f67d4d

אודותינו

דוד מנעולים , מנעולן עם 15 שנות נסיון עם סניפים של מנעולן בראשון לציון, מנעולן בתל אביב , מנעולן בחדרה, מנעולן בחיפה, מנעולן בקריות,  InOutLocks.com | E-mail : . דוד מנעולים – מנעולן מוסמך מטעם משטרת ישראל, חברתנו מציע מגוון שירותים: שירותי מנעולן , שירותי …

מאמרים של מנעולן

דילוג לתוכן