החלפת מנעולים

 להזמנת מתקין מנעולים לדלתות חייגו- 0723726276

החלפת מנעול הינה משימה פשוטה באופן יחסי והיא לא צריכה לקחת יותר ממספר דקות די בהשקעה מינימאלית זו בכדי לחזק את הביטחון והשקט האישי.  מדריך מהיר זה לביצוע החלפת מנעול מסביר בדיוק איך ומה צריך לעשות עם מנעולים בסיסיים. אם אתם מחפשים מידע על החלפת מנעול כדאי שתחפשו מדריכים המיועדים לכך באופן ספציפי.

צעד ראשון

לפני שמתחילים לבצע החלפת מנעול יש לקבוע מה סוג המנעול שנמצא שם, בדרך כלל סוג המנעול מוטבע על הקצה. החלפת מנעול בקריות עם מנעול מאותו הסוג ואותו סגנון תפתור אתכם מהצורך לבצע שינויים והתאמות לדלת עצמה.

צעד שני

בחנו את החלק הפנימי של הידית או הבריח. רובם הם בגודל של 6 ס"מ או 6.5 ס"מ. יש מקרים בהם משתמשים במידה הגדולה יותר בדלת הקדמית ובמידה הקטנה יותר בדלתות הפנימיות בכל יתר הבית. במנעולים חדשים ניתן לעיתים לכוונן את הבריח לשני הגדלים אך יש לוודא זאת לפני שהולכים לרכוש מנעול חלופי.

צעד שלישי

הצעד הבא בביצוע החלפת מנעול הוא הסרת הידית או הבריח על ידי שחרור הברגים שמבריגים את שני הצדדים יחדיו. לאחר ששני הברגים הוסרו יש פשוט למשוך את כל אחד מחצאי הידית מהדלת מבלי לתת לדלת להיסגר.

צעד רביעי

כעת יש להסיר את שני הברגים בקצה הדלת. אלו הם הברגים שמאבטחים את כל המבנה. במידה וכפי שציינו קודם אתם מבצעים החלפת מנעול עם אותו סוג של מנעול ייתכן שתוכלו לדלג על השלב הזה וטוב שכך מכיוון שביצוע החלפת מנעול באופן הזה עלולה להחליש את אחיזת הברגים בדלת.

צעד חמישי

כעת יש לגשת להתקנת המנעול החדש, פעולה שדורשת לבצע את אותם צעדים שמנינו כאן רק בסדר הפוך.

 אזהרות לביצוע החלפת מנעול

לאחר החלפת מנעול מאד חשוב לשמור את המפתח המקורי ניתן כמובן לשכפל את המפתח כמה שרוצים אבל תמיד עדיף לעשות זאת מהמפתח המקורי הראשון

החלפת  מנעולים או החלפת צילינדרים מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות ע"י מנעולן בקריות מוסמך 24 שעות ביממה!

החלפת מנעול בבית או בעסק אולי נראת דבר טריוויאלי בהתחלה. בחירת  איש מקצוע נכון יכול לעשות את ההבדל האמיתי מבחינת בטיחונך האישי. התוצאה היא הדבר החשוב , איזה מנעול מתאים לדלת שלנו ודבר יותר חשוב זה איך הוא הותקן.יש להתקשר למנעולן אמין ומקצועי על מנת שיוכל להתאים לנו מנעול נכון ומתאים לנו מכל הבחינות.  החלפת מנעול בקריות שנעשה ע"י מקצוען היא בחירה טובה יותר מאשר לעשות זאת בעצמך מכמה סיבות. הסיבה החשובה ביותר והברורה היא התקנה נכונה של המנעול. גורם נוסף הוא הוא שקל מאוד לפגוע בדלת כאשר השינוי נעשה על ידי מישהו לא מקצועי. חוסר הבנת מבנה הדלת והמנעול היושב בתוכה יכול להוביל לפגיעה בדלת. דוגמה אחת לכך היא סגירת המנעול ללא ברגים חיצוניים גלויים ממצב שבו רצית להחליף מנעול כי חשבת שזה הפיתרון הזול ביותר מבחינתך עכשיו אתה עלול להיות חשוף לפריצה הרבה יותר מלפני שניסית לבצע החלפת מנעול מכיוון שעכשיו יכולים לשים לב שהמנעול לא הותקן כראוי מבחינה וויזואלית ועכשיו האימרה "פירצה קוראת לגנב" יכולה להתממש אצלך בבית או בעסק.

מעבר לכך לא רק שביזבזת זמן יקר בלנסות לסדר בעצמך עכשיו התיקונים עלולים להיות יקרים. לאחר ביצוע החלפת מנעולים  שנעשה על ידי מנעולן מורשה אופצייה זו מבטלת את האפשרות של נזק יקר במהלך העבודה. התוצאה תהיה התקנת מנעול בדלת מותקן כראוי, זה נראה טוב ועושה את העבודה שלו בצורה חלקה ונעשה בצורה מקצועית. החלפת מנעולים לא יכול רק להרתיע פושעים, זה יכול להיות שיפור אמיתי לביטחונך האישי.

להזמנת החלפת מנעול, החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, החלפת מנעול לדלת פלדלת, החלפת מנעולים לדלתות, התקשרו

24 שעות ביממה ומנעולן מורשה יגיע אלייך !!

מנעולן בעכו 

מנעולן בקריות